א.א.ח פלסט בע״מ - מייצרת צנרת פוליאתילן (HDPE) . לחברתנו מכונת ייצור חדשה (2019) הפועלת בטכנולוגיה המתקדמת בעולם הכוללת מחשוב ובקרה תוצרת גרמניה המספקת בקרה ושליטה של כל תהליך הייצור תוך שמירה על דיוק מקסימלי בהתאם להוראות תקן ISO 4427.

פוליאתילן הוא פולימר העשוי שרשראות של החומר אתילן. ככל שההסתעפויות בשרשראות רבות והצפיפות גבוהה יותר, כך יהיה החומר חזק יותר. לכן, מחלקים צנרת פוליאתילן לשני סוגים: צינורות PE בעלי צפיפות נמוכה יותר וצינור HDPE (High density polyethylene) בעל צפיפות גבוהה ולכן נחשב חזק ואיכותי מאוד ויש לו שימוש רב בתעשייה. בתחום הובלת המים והשפכים במיוחד ניתן למצוא צנרת מחומר פלסטי דומה: פוליפרופילן השייך "לאותה משפחה" של חומרים. בניגוד לברזל או עץ שהם חומרים טבעיים, את החומרים הפלסטיים למיניהם יצר האדם באופן מלאכותי על מנת שיכללו תכונות מסוימות ויתאימו לצרכיו. זוהי בדיוק הסיבה לכך שהם נפוצים כ"כ בענפי תעשיה רבים ומלווים אותנו גם בחיי היום יום.

עמידותם בפני לחץ ומשקל גבוהים מאפשרים לבצע בצינורות פוליאתילן, במיוחד בצינורות HDPE החזקים הולכת מים בלחץ וכך, למשל, לנקות את מערכת הביוב מפסולת. צנורות פוליאתילן מתחברים בשטח באמצעות ריתוך פנים או ריתוך חשמלי (אלקטרו-פיוז'ן). צינורות אלה משמשים להולכת מים בלחץ, הולכת שפכי ביוב בלחץ, הולכת נוזלים בתעשייה הכימית, אספקת מים למערכות חקלאיות ועוד.

ניתן לקבל הצעת מחיר לאביזרי צנרת מכל הסוגים.

בקשה להצעת מחיר

PE - 100 צינורות פוליאתילן (HDPE)